ФОРЦА - Спортски центар

Switch to desktopТениска школа

За детални информации поврзани со тениската школа, контакт телефон: Зоран Леонтиќ 070377910, одговорен тренер и координатор на ТК ЛЕОНТИЧ.

е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Copyright by Forza 2011. All rights reserved. Developed by ProInformatics.com

Top Desktop version