ФОРЦА - Спортски центар

Switch to desktopОдбојка на ПЕСОК

odbojka-pesok

Вообичаено рекреативната одбојката е идеална за екипи кои бројат од 3 до 5 члена за разлика од професионалната одбојка на песок каде што екипите се составени од 2 лица.

Термините се во времетрање (интервал) од 60 минути со почеток во 08:00 часот до 18:00 часот и потоа од 18:30 - 00:30 часот.

За секој термин следува опрема и гардеробите се на располагање на екипите.

За закажување на термин: резервирајте онлајн, контактирајте не на 02/3060333 или 071334343, или пишете на: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Copyright by Forza 2011. All rights reserved. Developed by ProInformatics.com

Top Desktop version